Ana içeriğe atla

Ali Nesin, 18 Kasım 1957 tarihinde İstanbul'da doğdu.

Ekmel Ertan küratör, sanatçı ve eğitimci olarak çalışır. Sanat ve teknoloji alanında araştırma, sanatsal üretim ve sergileme yapan, İstanbul’daki BİS (Beden İşlemsel Sanatlar) Derneği’nin -amber Platform olarak bilinir- kurucusu ve sanat yöneticisidir.

Seher Uysal (b.1983), İstanbul’da yaşayan görsel sanatçı ve araşt

Işın Önol (1977, Türkiye) 2009’dan bu yana bağımsız küratör olarak çeşitli sergiler ve sanat odaklı diğer etkinlikler yapmıştır. Viyana’da yaşamaktadır.

Cemil, 1994 yılında Adana’da doğdu. Lise eğitimini Adana İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi’nde  tamamladı. Mimarlık eğitimine, 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde başladı.

Eser, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Müzik eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Devlet Konservatuvarı’nda başladı. Seçil Akdil’le piyano, Prof. Sayram Akdil’le solfej ve armoni çalıştı.

İlkyaz, 1995 yılında Kıbrıs'ta doğdu ve lise eğitimini orada tamamladı. Fotoğraf eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi'nde devam etmektedir.

1978 senesinde Almanya'da doğdu. Lisans eğitimini 2001 yılında Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde tamamladı. 2004 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde aynı bölümden yüksek lisans derecesi ile mezun oldu.

1985 yılında Şırnak’ta doğdu. İlkokul ve liseyi burada tamamladı. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde Heykel Bölümü'nü bitirdi. Şuan video-art alanında çalışmalarını sürdürmektedir.