Ana içeriğe atla
19 Temmuz 2020 - 26 Temmuz 2020

Amaç:

Soyut kavramlar üzerine düşünme ve bunun görsel ifade olasılıkları, yöntemleri üzerine çalışmalar ve egzersizler yapmak.

 

Hedef Kitle:

Tasarım alanında eğitim gören üniversite 4. sınıf öğrencileri.

 

İletişim Kişisi: Barbara Bakırcıoğlu - barbarabakircioglu@nesinkoyleri.org

Program team

Geray Gencer

2003 yılında Bilkent Üniversitesi'nde lisans eğitimini, 2013 yılında Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı. Uluslararası reklam ajanslarında sanat yönetmeni olarak görev aldı sonrasında Yayıncılık alanında yaratıcı yönetmen olarak çalışmaya başladı. Aynı dönemde GMK Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Tasarımları International Council of Design gibi köklü ve saygın uluslararası kurumların işbirliğiyle gerçekleşen bienaller kapsamında sergilendi.

Mehmet Ali Türkmen

1990 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi'nden mezun olan Mehmet Ali Türkmen, ulusal ve uluslararası grafik tasarım sergileri, kişisel grafik tasarım sergileri, atölye çalışmaları ve seminerlere katıldı. Afişleri Zürih tasarım müzesi 'Museum fur Gestaltung Zurich' ve Colorado State Üniversitesi, Fort Collins daimi koleksiyonlarında bulunmaktadır.