Ana içeriğe atla
1 Ekim 2018 - 7 Ekim 2018

Günlük hayatımızın içine çokça giren ve her yerde karşımıza çıkan, kolay ve ucuz bir malzeme olan betondan obje yapmak hiç aklınıza geldi mi? Bu dayanıklı, kolay şekillenen ve ucuz malzemeyi nasıl şekillendirebiliriz?

Bu atölyede malzemeyle tanışıp çeşitli yöntemlerle günlük hayatımızda kullanabileceğimiz tasarımlarımızı oluşturmaya çalışırız. Deneysel modeller yaratıp, yeni kalıplama yöntemleri geliştiririz. Farklı malzemelerin beton ile birleşimini deneyimleyip, yüzeyde oluşan çeşitli etkileri gözlemler/deneyimleriz.

Hedef kitle: Mimarlar, heykeltıraşlar, tasarımcılar, peyzaj mimarları, sanatçılar ve 3 boyutlu tasarım ve beton ile ilgili herkese acık atölye çalışması. Alt yaş sınırı 15'tir.

Eğitmen: Seçil Yaylalı, Metin Yergin, Eser Öykü Dede

Ücret: Yazokulunun ücreti, dört öğün yemek, konaklama, dersler ve her türlü temel ihtiyaçlar dahil aşağıdaki gibidir. Geziler ücrete dahil değildir.
Koğuş konaklaması: 945 TL
Tek kişilik özel oda konaklaması: 1295 TL
Çift kişilik ya da 1+1 özel oda konaklaması (kişi başı): 1015 TL

Kontenjan: 20 kişi

Sorularınız için: Aycan Şahin (aycansahin@nesinvakfi.org)

Başvuru: Başvuru formu için tıklayın. Başvurunuz ulaştığında, başvurunuzu aldığımıza dair bir onay mesajı göndereceğiz. Eğer üç dört gün içinde mesaj almamışsanız lütfen bir daha yazın, başvurunuz muhtemelen elimize geçmemiştir.

Kayıt: Başvurular toplu olarak değerlendirilecektir. Başvuru sonucunuz yaklaşık 1 ay sonra e-posta yoluyla iletilecektir.Ödeme ve kayıtla ilgili tüm işlemler başvurunuz kabul edildikten sonra yapılacaktır.

Studios